שמלות ערב בסגנון וינטג’

שמלות ערב בסגנון וינטג’

מבחר מרשים של שמלות ערב וינטאג’

בשנים האחרונות סגנון הוינטאג’ חוזר ובגדול והוא הפך לקו מבוקש עבור שמלות ערב יוקרתיות. בסטודיו מוריאל, לצד שמלות כלה וינטג’ תמצאו גם קולקציה מרשימה של שמלות ערב בסגנון וינטג’. שמלות אלו מוצעות בשלל עיצובים מרהיבים ואופנתיים מבדי יוקרה ועם תפירת עלית בעבודת יד מוקפדת. כל זאת בסטודיו מרווח ומעוצב עם אווירה ביתית ותומכת ועבור מחירים הוגנים וכדאיים.

למידע נוסף לחצו כאן

האיכות של שמלות וינטג’

שמלות ערב וינטג’ הפכו למבוקשות בשנים האחרונות בזכות חזותן הייחודית והאצילה ובגין הערגה לימים עברו שהיו הרבה יותר רומנטיים ופשוטים, בהם נשים לבשו שמלות קלאסיות, מסתוריות ומעוררות השראה. יחד עם זאת, שמלות ערב וינטג אינן מעתיקות אחד לאחד דגמים ישנים. למעשה מדובר בשמלות המקבלות השראה מימים עברו ומשלבות אותה עם חומרים, סגנונות, בדים וקווי עיצוב עכשוויים. כך מתקבלות שמלות עכשוויות מעוררות השראה ומלאות באווירה, המחברות את הטוב מכל העולמות ובאות לידי ביטוי בשמלת יוקרה ייחודית ומרשימה ביותר.

מגוון שמלות וינטאג’

חשוב להבין כי המונח שמלות ערב וינטאג מתייחס למגוון סגנונות עיצוב המקבלים השראה מעשורים קודמים, כאשר לכל עשור היה קו ייחודי המאפיין אותו. בסטודיו שלנו תמצאו מגוון עשיר ועדכני של שמלות ערב וינטאג’ המקבלות השראה מתקופות היסטוריות שונות, בין אם כשמלות כפריות, שמלות ויקטוריאנית, שמלות תחרה צמודות משנות השלושים, שמלות מנופחות ומלכותיות ועוד. מהמגוון העשיר הזה נסייע לכל אחת למצוא את השמלה המתאימה לה. ההתאמה של השמלה ניכרת בין היתר בגזרתה, גווניה, סוג בדים, העדפות אישיות, מסגרות תקציב ועוד. כמו כן, חלק משירותי הסטודיו שלנו כוללים גם התאמה אישית של השמלה למבנה ומידות הגוף שלך. כך תזכי בשמלת וינטאג’ אופנתית היושבת עלייך כמו כפפה ואשר לא תפסיק לקצור מחמאות.

הזמנת שמלות ערב וינטאג’

להזמנת שמלת ערב וינטג’ מרהיבה וייחודית, ולעוד פרטים ויעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסטודיו שלנו בקריית חיים, או צרו קשר עם סטודיו מוריאל בטלפונים 04-8210777 ו- 052-8350-904.