שמלות כלה מעצבים

כי את לא מתפשרת על פחות משמלות כלה של מעצבים

ביום חתונתך עליו חלמת כל כך הרבה זמן אינך רוצה להתפשר, בייחוד כשזה מגיע לשמלת הכלה. לכן עבור החתונה רבות מחפשות ובצדק שמלות כלה של מעצבים כפי שמציע סטודיו מוריאל עם מבחר עשיר ועדכני של מעצבים של שמלות כלה, יפות, מרשימות ומיוחדות. השמלות מוצעות בשלל סגנונות עם קולקציות עדכניות לרבות  קולקציית 2018 ושל שנת 2019.

לצפיה בגלרייה לחצו כאן

סטודיו מעצבים לכלות

שמלות כלה מעצבים יעניקו לכן את הסטנדרטים הגבוהים ביותר שאפשר לבקש, הבאים לידי ביטוי בהיבטים הבאים:

סטודיו של מעצבים- את הסטודיו שלנו מנהלת מוריאל, בעלת הכשרה נרחבת של לימודי אופנה וקורסי העשרה עדכניים ומתקדמים. כמו כן עם השנים מוריאל צברה ניסיון עשיר בתחום בדגש על שמלות כלה. כיום הכישורים, הניסיון, היצירתיות והיכולות של מוריאל עומדים לטובת לקוחותיה המגיעים מכל קצוות הארץ לסטודיו מרווח ומפואר, ונהנים מאווירה תומכת וביתית לצד כישורים מקצועיים חסרי פשרות.

מבחר עשיר ומגוון של דגמים- בסטודיו שלנו תיהני ממבחר עשיר ומגוון של שמלות כלה בעיצובים מקוריים ובשלל סגנונות. מהמבחר כל אחת יכולה למצוא את השמלה המושלמת עבורה.

דגמים מקוריים- אנו מעצבים שמלות כלה בדגמים מקוריים ללא יוצא מהכלל. כל שמלה המוצגת בסטודיו הינה פרי יצירה ועיצוב ייחודי שלנו ולא תמצאי אותה בשום מקום אחר.

איכות גבוהה ביותר- כל שמלה מתוכננת, מעוצבת ונתפרת על ידינו בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות לרבות איכות חומרי גלם, איכות ביצוע וגימור.

תפירה עילית- כל שמלה כלת נתפרת על ידינו בתפירת עלית, עם עבודת יד מקצועית וחסרת פשרות.

ליווי אישי-  המקצועיות שלנו ניכרת גם ביכולת להעניק לכל אחת יחס וליווי אישי לכל אורך בחירת, עיצוב והתאמת שמלת כלה. התהליך יבטיח שתצאי מאתנו עם שמלה מושלמת, מחמיאה ומיוחדת, העונה במדויק על הציפיות והחלומות שלך.

הזמנת שמלת כלה מעצבים

להזמנת שמלת כלה של מעצבים מרהיבה וייחודית, קביעת פגישה, לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לסטודיו שלנו בקריית חיים, או צרו קשר עם סטודיו מוריאל בטלפונים

04-8210777 ו- 052-8350-904.